Podsumowanie konferencji końcowej projektu EnerGizerS

W dniu 5 marca 2024 roku odbyła się konferencja końcowa projektu EnerGizerS. Wydarzenie miało miejsce w murach gmachu głównego Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (Aula Główna).

Nasze wydarzenie uświetniło ponad 80 osób, w tym przedstawiciele instytucji partnerskich, instytucji państwowych, firm ciepłowniczych, studentów oraz inni zaproszeni goście.  W czasie trwania konferencji przedstawiono finalne rezultaty prac projektowych,  doświadczenia zdobyte przez młodych naukowców, a także  projekty partnerów powiązane tematycznie z projektem EnerGizerS.

Bardzo dziękujemy za udział w konferencji oraz zainteresowanie wynikami projektu EnerGizerS.

Szczegółowy plan konferencji znajdziecie Państwo tutaj: EnerGizerS_Final_Conference_5.03.2024.

Konferencja końcowa transmitowana była także w serwisie Youtube, gdzie obserwowało ją kilkadziesiąt osób.

DSF2124

DSF2019